Vietējās ziņas

 • Mākslīgā akmens izstrādājumi vannasistabā – iespējas un priekšrocības

  Vannasistabu jau sen vairs neuztveram tikai kā telpu, kur izvietots sanitārais mezgls, bet gan kā nozīmīgu daļu no kopējā interjera. Vannasistaba ir vieta ne tikai, kur veikt ikdienas higiēnas rituālus, bet arī telpa, kur atpūsties, relaksēties, izbaudīt mieru un lutinošas skaistuma procedūras. Vannasistabas plānošanai un interjera detaļu izvēlei veltām tikpat daudz rūpības un laika kā jebkurai citai telpai.

 • 5 rotaļlietas, kas palīdzēs attīstīties bērna intelektam

  Rotaļlietu izvēle veikalos ir ļoti plaša, tāpēc vecākiem var nemaz nebūt tik viegli izlemt, ko tad pirkt saviem bērniem, bet ko labāk atstāt plauktā. Labākā izvēle noteikti būs tādas rotaļlietas, kas palīdz bērnam attīstīties – veicina intelektu, radošo un stratēģisko domāšanu. Šīs prasmes viņam palīdzēs skolas mācību procesā un noderēs jebkurā dzīves situācijā.

 • Dāvanas sievietei, ko nopirkt internetā

  Šajā rakstā ir apkopotas lieliskas dāvanas, ko nopirkt internetā un ar ko pārsteigt sievieti svētkos.

 • Pasargā telpu no saules un karstuma ar aizsargžalūzijām

  Tā kā tuvojas pavasaris un vasarā, kad saule mūsu logos iespīdēs arvien biežāk un intensīvāk, ir īstais brīdis padomāt, kā telpās saglabāt patīkamu mikroklimatu un izvairīties no telpu uzkaršanas un saules staru spīdēšanas uz TV, datora vai citiem ekrāniem, traucējot darbu un atpūtu. Aizsargžalūzijas ir viens no veidiem, kā efektīvi to panākt jebkurai ēkai, kurai ir logi un citas stiklotas konstrukcijas. 

 • Ņem komfortu līdzi visur, kur dodies!

  Kad uzņemam viesus, dodamies ciemos, braucam ceļojumos, apmeklējam festivālus vai sauļojamies dārzā, itin visur ir patīkami sajust savu ierasto ērtības līmeni. Šajās situācijas lieti noder un glābj savs sarullējamais matracis. Tas nodrošina patīkamu guļamvietu vai atpūtas zonu visur, kur dodamies.

 • Drošības aspekti, kas jāievēro, ja izvēlas bērnu likt staigulī

  Bērnu staiguļi ir ierīces, kas raisījušas daudz diskusiju gan vecāku, gan veselības speciālistu vidū. Ir dzirdēti argumenti, kas nerunā par labu staiguļu izmantošanai sava bērna ikdienā. Tomēr tā vienmēr ir pašu vecāku izvēle un atbildība – izmantot vai nē šo ierīci. Un galu galā – bērnu staiguļi taču veikalos ir pieejami plašā izvēlē. Iespējams iegādāties staiguļus košās krāsās, ar skaņu un gaismu efektiem. Tāpēc ir tikai loģiski, ka par staiguļiem tiek runāt kā par realitāti vecāku un bērnu ikdienā. Līdz ar to arī atgādinām dažas būtiskas lietas par galvenajiem drošības aspektiem, izmantojot sava bērna ikdienā staiguli.

 • Daži likumi, kas jāievēro kontaktlēcu lietotājiem

  Mūsdienīgu, ērti lietojamu kontaktlēcu parādīšanās ir radījusi revolūciju redzes korekcijas jomā, ļaujot ikvienam izbaudīt to brīvību un ērtības, ko sniedz atvadīšanās no brillēm. Kontaktlēcām ir daudz priekšrocību, ko novērtē visa vecuma kontaktlēcu lietotāji. Sākot ar to, ka kontaktlēcas ļauj pilnībā izbaudīt jebkuras aktivitātes, atvieglo ceļošanu, un beidzot ar to, ka lēcas neizmaina nēsātāja vizuālo tēlu.

 • Drons un elpu aizraujoši foto & video materiāli: 4 noderīgi padomi ikvienam

  Foto: Pixabay.com

  Agrāk, lai iegūtu patiešām labus kadrus augstāk par zemi, vajadzēja rāpties torņos vai ložņāt pa māju jumtiem, taču tagad viss ir daudz vienkāršāk, ērtāk un arī drošāk. Par to parūpējies drons, taču, lai iegūtais materiāls izceltos uz pārējo bilžu un video rullīšu fona, esam sagatavojuši četrus padomus, kuri Tev noteikti palīdzēs!

 • Sporta bārs – vieta, kur relaksēties no ikdienas raizēm

  Prasme sabalansēt darbu un atpūtu vienmēr ir bijusi ļoti nozīmīga, tiesa, diemžēl mūsdienās cilvēkiem bieži vien ar to ir problēmas. Mēs pārāk daudz strādājam, uztraucamies un aizmirstam parūpēties paši par sevi. Mēs pārāk reti relaksējamies, atslēdzam domas no ikdienas rūpēm. Un to noteikti nevar saukt par labu īpašību, jo tādā veidā darām sev pāri. Ir vērts ik pa laikam atlikt malā visus darbus un gluži vienkārši doties izklaidēties kopā ar draugiem. Un mēs Tev iesakām šajā nedēļas nogalē doties izmēģināt to, ko piedāvā Optibet sporta bārs. 

 • Aknu attīrīšana – padomi aktīvam un veselīgam dzīvesveidam!

  Aukstajās ziemas dienās, cilvēka organisms mēdz pastiprināti novājināties, parādās bezspēks un kustību trūkums. Ir ļoti svarīgi saglabāt veselīgu dzīvesveidu arī ziemā. Jūs varat to nejust, bet Jūsu organisms prasa konkrētus vitamīnus. Katram orgānam tie ir citi. Galvenais ir saglabāt stipru imunitāti un veselu organismu. Turpiniet lasīt šo rakstu un uzziniet, kāpēc nepieciešama aknu attīrīšana, kādi augi palīdzēs attīrīt konkrētos orgānus un kā dzīvot veselīgu dzīvesveidu arī ziemā!