Vietējās ziņas

 • Kā tulkošanas un citi valodu pakalpojumi var sekmēt uzņēmuma izaugsmi?

  Foto: Shutterstock.com/ASDF_MEDIA

  Šķiet, divdesmit pirmais gadsimts pasaules vēsturē tiks raksturots kā robežu nojaukšanas laiks – arvien mazāk uzmanības tiek pievērsts sociālajam statusam, dzimumam, ādas krāsai un kultūru atšķirībām. Visa pasaule pulsē vienā ritmā – preces tiek eksportētas, ne taupītas vietējiem tirgiem, arī cilvēki biežāk izvēlas dzīvot un strādāt dažādās pasaules vietās, aizbraucot no dzimtās zemes, kurp var atbraukt atpakaļ katrā laikā. Bet kā ir ar valodas barjeru?

 • Padomi lakotas un eļļotas grīdas kopšanai

  Foto: Bigstockphoto.com / khunaspix

  Koka grīdas segums ir klasiska un nezūdoša vērtība neatkarīgi no sezonālajām interjera tendencēm. Lai koka, parketa vai lamināta grīda būtu gan skaista, gan funkcionāla, tai nepieciešama arī piemērota apstrāde un ikdienas kopšana. Par to vairāk – šajā rakstā!

 • Kredīts7.lv – parocīgi aizdevumi septiņas dienas nedēļā

  Foto: Freerangestock.com

  "Kredīts7" ir nebanku aizdevējs, kas piedāvā naudas aizdevumus tieši tādā apmērā un ar tādiem termiņiem, kā klients vēlas un kas klientam ir pieejama, balstoties uz datiem par maksātspēju. Sīkāk par to, cik salīdzinoši ērti ir saņemt šo kredītu, var uzzināt vietnē https://www.kredits7.lv/, kur viss ir izskaidrots pavisam detalizēti. Būtiskākais ir norādīts tepat, taču, lai pieņemtu pārdomātu lēmumu pirms aizņemšanās, dodieties uz "Kredīts7" vietni un iepazīstieties ar visu informāciju!

 • Būtiskākās vadlīnijas, veicot veļas mašīnas iegādi 21. gadsimtā

  Foto: 1a.lv

  Ar ko atšķiras veļas mašīnas iegāde 21. gadsimtā no agrākajiem laikiem? Ar galvu reibinošu izvēli un pārsteidzošām tehnoloģijām. Tev ir visas iespējas atrast vispiemērotāko veļas mašīnu tieši savām vajadzībām. Lasi turpmākās rindas un izmanto padomus veļas mašīnas iegādē!

 • Nepieciešamas teltis festivālam? Nekādu problēmu!

  Foto: Xnet.lv

  Vasara ir klāt, un tas nozīmē, ka pienācis festivālu laiks! Ballītes ar draugiem dienu un nakti, mīļāko mūziķu koncerti, aizraujošas darbnīcas un vēl virkne dažādu interesantu aktivitāšu – to visu piedāvā festivāli gan Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām. 

 • Angļu valodas kursi – palutiniet sevi un savas pelēkās šūniņas

  Publicitātes foto

  Mūsdienās, lai tiktu līdzi laikam, uz tehnoloģijām vien nevar paļauties, piemēram, mašīntulkojumu "Tavs pārlūks ir cepumi darba nespējīgiem". Iespējams, GoogleTranslate nemelo, bet tikpat labi var būt, ka kaut kas frāzē "Your browser has cookies disabled" ir pazudis tulkojumā. Angļu valodas kursi var palīdzēt uzzināt patiesību.

 • Bīstamo atkritumu apsaimniekošana – drošs veids, kā saudzēt sevi un apkārtējo vidi

  Publicitātes foto

  Ik dienu rodas liels skaits atkritumu, tādēļ īpaša nozīme ir to apsaimniekošanai – savākšanai un utilizēšanai. Kvalitatīva atkritumu apsaimniekošana būtiski atvieglo ikdienu, tādēļ svarīgi izvēlēties uzņēmumu, kas nodrošina vislabāko servisu. 

 • Higiēna kā vizītkarte pārtikas aprites uzņēmumā

  Foto: Pixabay.com

  Latvija var lepoties ar daudz un dažādiem pārtikas aprites uzņēmumiem, kas ražo pārtiku vai nodrošina ar augstas kvalitātes ēdināšanas pakalpojumiem. Lai iegūtu klientu atzinību un labu reputāciju, pārtikas uzņēmumiem nākas pielikt ne mazums pūliņu. Tā visa pamatā ir higiēna, kas izpaužas sākot no produktu uzglabāšanas līdz pat uzņēmumā nodarbināto darba formas atbilstībai un kārtībai. Tāpēc, ja esi nodarbināts vai gribi stāties darbā kādā pārtikas uzņēmumā, ir jāsaprot, ka higiēna un ar to saistīto prasību zināšanu apguve ir ļoti svarīga lieta. 

 • "Berendsen Tekstila Serviss" – palīgs, radot labu uzņēmuma tēlu!

  Publicitātes foto

  Patīkamas, svaigas un koptas telpas rada teju pirmo iespaidu par uzņēmumu. Ienākot šādā birojā, ir skaidrs, ka te rūpējas par savu vidi un darbiniekiem, kā arī ar cieņu un mājīgumu uzņem klientus. Dažādu veidu paklāji palīdz uzturēt telpas tīras un svaigas, tādēļ droši uzticiet to nodrošināt "Berendsen" Tekstila Servisam!

 • Aizdevums internetā ir konfidenciāls pakalpojums

  Publicitātes foto

  Ikvienam cilvēkam var gadīties neplānotas situācijas, un reizēm nākas meklēt papildu naudas avotus. Aizdevums internetā ir viens no veidiem, kā salīdzinoši ātrākā laika posmā iegūt savā rīcībā trūkstošo summu. Cilvēki ar atbilstošu maksātspēju nepieciešamības gadījumā var pieteikties ātrajiem kredītiem, jo nauda tiek pārskaitīta mazāk nekā pusstundas laika. Pieteikšanās notiek tiešsaistē, tāpēc pieteikuma izskatīšana un naudas pārskaitīšana notiek ātrāk. Taču – vai internets ir pietiekami droša vide finanšu darījumiem? Jā, ja vien esi izvēlējies tādu nebanku kredītdevēju, kas rūpējas par datu aizsardzību.