Vietējās ziņas

 • Ņem komfortu līdzi visur, kur dodies!

  Kad uzņemam viesus, dodamies ciemos, braucam ceļojumos, apmeklējam festivālus vai sauļojamies dārzā, itin visur ir patīkami sajust savu ierasto ērtības līmeni. Šajās situācijas lieti noder un glābj savs sarullējamais matracis. Tas nodrošina patīkamu guļamvietu vai atpūtas zonu visur, kur dodamies.

 • Drošības aspekti, kas jāievēro, ja izvēlas bērnu likt staigulī

  Bērnu staiguļi ir ierīces, kas raisījušas daudz diskusiju gan vecāku, gan veselības speciālistu vidū. Ir dzirdēti argumenti, kas nerunā par labu staiguļu izmantošanai sava bērna ikdienā. Tomēr tā vienmēr ir pašu vecāku izvēle un atbildība – izmantot vai nē šo ierīci. Un galu galā – bērnu staiguļi taču veikalos ir pieejami plašā izvēlē. Iespējams iegādāties staiguļus košās krāsās, ar skaņu un gaismu efektiem. Tāpēc ir tikai loģiski, ka par staiguļiem tiek runāt kā par realitāti vecāku un bērnu ikdienā. Līdz ar to arī atgādinām dažas būtiskas lietas par galvenajiem drošības aspektiem, izmantojot sava bērna ikdienā staiguli.

 • Daži likumi, kas jāievēro kontaktlēcu lietotājiem

  Mūsdienīgu, ērti lietojamu kontaktlēcu parādīšanās ir radījusi revolūciju redzes korekcijas jomā, ļaujot ikvienam izbaudīt to brīvību un ērtības, ko sniedz atvadīšanās no brillēm. Kontaktlēcām ir daudz priekšrocību, ko novērtē visa vecuma kontaktlēcu lietotāji. Sākot ar to, ka kontaktlēcas ļauj pilnībā izbaudīt jebkuras aktivitātes, atvieglo ceļošanu, un beidzot ar to, ka lēcas neizmaina nēsātāja vizuālo tēlu.

 • Drons un elpu aizraujoši foto & video materiāli: 4 noderīgi padomi ikvienam

  Foto: Pixabay.com

  Agrāk, lai iegūtu patiešām labus kadrus augstāk par zemi, vajadzēja rāpties torņos vai ložņāt pa māju jumtiem, taču tagad viss ir daudz vienkāršāk, ērtāk un arī drošāk. Par to parūpējies drons, taču, lai iegūtais materiāls izceltos uz pārējo bilžu un video rullīšu fona, esam sagatavojuši četrus padomus, kuri Tev noteikti palīdzēs!

 • Sporta bārs – vieta, kur relaksēties no ikdienas raizēm

  Prasme sabalansēt darbu un atpūtu vienmēr ir bijusi ļoti nozīmīga, tiesa, diemžēl mūsdienās cilvēkiem bieži vien ar to ir problēmas. Mēs pārāk daudz strādājam, uztraucamies un aizmirstam parūpēties paši par sevi. Mēs pārāk reti relaksējamies, atslēdzam domas no ikdienas rūpēm. Un to noteikti nevar saukt par labu īpašību, jo tādā veidā darām sev pāri. Ir vērts ik pa laikam atlikt malā visus darbus un gluži vienkārši doties izklaidēties kopā ar draugiem. Un mēs Tev iesakām šajā nedēļas nogalē doties izmēģināt to, ko piedāvā Optibet sporta bārs. 

 • Aknu attīrīšana – padomi aktīvam un veselīgam dzīvesveidam!

  Aukstajās ziemas dienās, cilvēka organisms mēdz pastiprināti novājināties, parādās bezspēks un kustību trūkums. Ir ļoti svarīgi saglabāt veselīgu dzīvesveidu arī ziemā. Jūs varat to nejust, bet Jūsu organisms prasa konkrētus vitamīnus. Katram orgānam tie ir citi. Galvenais ir saglabāt stipru imunitāti un veselu organismu. Turpiniet lasīt šo rakstu un uzziniet, kāpēc nepieciešama aknu attīrīšana, kādi augi palīdzēs attīrīt konkrētos orgānus un kā dzīvot veselīgu dzīvesveidu arī ziemā!

 • Nepieciešama dāvana draudzenei? Mums ir dažas idejas un ieteikumi

  Labākā draudzene ir īpašs cilvēks. Viņa ir kā psihoterapeits un atbalsta komanda vienā personā. Viņa zina pa tevi tik daudz, viņa saprot no pusvārda, viņa iedvesmo un motivē, ir līdzās gan priekos, gan bēdās. Tāda draudzene ir pelnījusi visu to labāko. 

 • Trīs iemesli, kādēļ sporta bārs ir lieliska vieta randiņam

  Neatkarīgi no tā, vai Tu plāno doties satikties ar kādu pirmo reizi dzīvē vai vienkārši vēlies izbaudīt jautru vakaru ar savu otro pusīti, Tev vienmēr ir iespēja izvēlēties tikšanās vietu. Varbūt tas būs smalks restorāns? Pārāk klišejiski. Iespējams, klusa kafejnīciņa, kur nobaudīt gardu kafiju? Pārāk mierīgi. Ja arī Tev bieži vien ir nācies lauzīt galvu par to, kurp doties, mēs pastāstīsim par alternatīvu, par kuru Tu, iespējams, nemaz nezināji.

 • Kāzu aģentūra – jā vai nē?

  Foto: LIGAVAM.LV/BORDO, fotogrāfs Māris Kiseļovs

  Vai ir sācies patīkamais, bet reizē satraukumu piepildītais kāzu organizēšanas laiks? Vai visus sagatavošanās darbus veikt pašiem, vedējiem vai tomēr kāzu aģentūra būs piemērotākais risinājums? Visus PAR un PRET uzziniet šajā LĪGAVĀM.lv sagatavotajā padomu rakstā!

 • Dalder.lv reklāma un sludinājumi Balvos

  Vieta tikpat kā otrā Latvijas galā. Bieži vien dzirdam tās nosaukumu, tomēr trūkst informācijas par to, kas tad īsti tur notiek. Kāds varbūt pamatskolas laikos bijis ekskursijā un apskatījis kādu no tūrisma punktiem, vēl kādam tur dzīvo attāli radi, kurus tā arī nav iznācis apciemot, bet kāds vienkārši dzirdējis par šo vietu un zina, ka to būtu vērts apmeklēt, bet atbildes "kāpēc" tā arī nav.