Vietējās ziņas

 • Trīs iemesli, kādēļ sporta bārs ir lieliska vieta randiņam

  Neatkarīgi no tā, vai Tu plāno doties satikties ar kādu pirmo reizi dzīvē vai vienkārši vēlies izbaudīt jautru vakaru ar savu otro pusīti, Tev vienmēr ir iespēja izvēlēties tikšanās vietu. Varbūt tas būs smalks restorāns? Pārāk klišejiski. Iespējams, klusa kafejnīciņa, kur nobaudīt gardu kafiju? Pārāk mierīgi. Ja arī Tev bieži vien ir nācies lauzīt galvu par to, kurp doties, mēs pastāstīsim par alternatīvu, par kuru Tu, iespējams, nemaz nezināji.

 • Kāzu aģentūra – jā vai nē?

  Foto: LIGAVAM.LV/BORDO, fotogrāfs Māris Kiseļovs

  Vai ir sācies patīkamais, bet reizē satraukumu piepildītais kāzu organizēšanas laiks? Vai visus sagatavošanās darbus veikt pašiem, vedējiem vai tomēr kāzu aģentūra būs piemērotākais risinājums? Visus PAR un PRET uzziniet šajā LĪGAVĀM.lv sagatavotajā padomu rakstā!

 • Dalder.lv reklāma un sludinājumi Balvos

  Vieta tikpat kā otrā Latvijas galā. Bieži vien dzirdam tās nosaukumu, tomēr trūkst informācijas par to, kas tad īsti tur notiek. Kāds varbūt pamatskolas laikos bijis ekskursijā un apskatījis kādu no tūrisma punktiem, vēl kādam tur dzīvo attāli radi, kurus tā arī nav iznācis apciemot, bet kāds vienkārši dzirdējis par šo vietu un zina, ka to būtu vērts apmeklēt, bet atbildes "kāpēc" tā arī nav. 

 • Visi ātrie kredīti internetā

  Ja vēlaties atrast, kādi ir visi ātrie kredīti internetā, Netcredit.lv portālā ir apvienota informācija par aizdevējiem un to aktuālajiem piedāvājumiem. Ērti pārskatot šajā portālā sniegto informāciju, varēsiet salīdzināt un izvēlēties izdevīgāko no tiem.

 • Modernas un klasiskas matu krāsas lieliskam izskatam

  Foto: Shutterstock.com

  Gandrīz ikviena sieviete vismaz reizi mūžā ir eksperimentējusi ar savu matu krāsu. Vienas izvēlas vienu vienīgo toni, citas ik pa laikam pārkrāso matus, taču visām dāmām ir nepieciešamas kvalitatīvas matu krāsas no pārbaudītiem ražotājiem. Labi piemeklēta matu krāsa uzlabo pirmo iespaidu par cilvēku un palīdz justies pārliecinātāk, tāpēc vērts uzzināt, kādas matu krāsas šobrīd ir topā un kur tas meklēt.

 • Īstermiņa aizdevums bez ķīlas – 5 populāri jautājumi un atbildes uz tiem

  Foto: Shutterstock.com

  Lai arī varētu šķist – kas gan mūsdienu informācijas laikmetā varētu vēl nebūt zināms par kredītiem un aizdevumiem? – , pieejot uz ielas klāt cilvēkam un pajautājot: "Kas ir īstermiņa aizdevums bez ķīlas?", labākajā gadījumā uzrunātais ātri apspēlēs jautājuma priekšmetu un atbildēs: "Tas ir aizdevums uz īsu laiku bez ķīlas", bet šī atbilde neizskaidro, kas tad tas aizdevums īsti ir. Tādēļ ir pienācis laiks atsvaidzināt esošās zināšanas, apgūt ko jaunu un izveidot izpratni par to, kas ir īstermiņa aizdevumi bez ķīlas, kam tos nedrīkst izmantot un rast atbildes uz vēl citiem jautājumiem. Turpini lasīt rakstu un uzzini vairāk!

 • Salīdzināšanas portāls Comparo.me – viena no TOP patērētāju izvēlēm!

  Reklāmas radio un televīzijā, draugu un radu ieteikumi un paša veselais saprāts - ideju un ieteikumu par to, kur iegādāties vēlamo preci vai pakalpojumu, ir neskaitāmi daudz. Ikviens vēlas pieņemt pareizo izvēli, saņemot pēc iespējas kvalitatīvāku gala rezultātu par, protams, salīdzinoši zemāko cenu. Tirgus sektoros, kuros konkurence ir sīva, klients nereti var apjukt, un ir jāspēj izvērtēt piedāvājumus, lai beigās nenāktos nožēlot izdarīto izvēli. Bet kur tad īsti meklēt piedāvājumus un kā ātri veikt izvēli? Atbilde uz jautājumu ir viena – salīdzināšanas portāli, kurus izmanto, lai salīdzinātu noteiktas preces vai pakalpojuma cenas, kas pieejamas pie dažādiem uzņēmējiem, ietaupot laiku un naudu. Kā tas darbojas? Turpini lasīt rakstu un iepazīsties ar Comparo.me piedāvājumu!

 • Kā tulkošanas un citi valodu pakalpojumi var sekmēt uzņēmuma izaugsmi?

  Foto: Shutterstock.com/ASDF_MEDIA

  Šķiet, divdesmit pirmais gadsimts pasaules vēsturē tiks raksturots kā robežu nojaukšanas laiks – arvien mazāk uzmanības tiek pievērsts sociālajam statusam, dzimumam, ādas krāsai un kultūru atšķirībām. Visa pasaule pulsē vienā ritmā – preces tiek eksportētas, ne taupītas vietējiem tirgiem, arī cilvēki biežāk izvēlas dzīvot un strādāt dažādās pasaules vietās, aizbraucot no dzimtās zemes, kurp var atbraukt atpakaļ katrā laikā. Bet kā ir ar valodas barjeru?

 • Padomi lakotas un eļļotas grīdas kopšanai

  Foto: Bigstockphoto.com / khunaspix

  Koka grīdas segums ir klasiska un nezūdoša vērtība neatkarīgi no sezonālajām interjera tendencēm. Lai koka, parketa vai lamināta grīda būtu gan skaista, gan funkcionāla, tai nepieciešama arī piemērota apstrāde un ikdienas kopšana. Par to vairāk – šajā rakstā!

 • Kredīts7.lv – parocīgi aizdevumi septiņas dienas nedēļā

  Foto: Freerangestock.com

  "Kredīts7" ir nebanku aizdevējs, kas piedāvā naudas aizdevumus tieši tādā apmērā un ar tādiem termiņiem, kā klients vēlas un kas klientam ir pieejama, balstoties uz datiem par maksātspēju. Sīkāk par to, cik salīdzinoši ērti ir saņemt šo kredītu, var uzzināt vietnē https://www.kredits7.lv/, kur viss ir izskaidrots pavisam detalizēti. Būtiskākais ir norādīts tepat, taču, lai pieņemtu pārdomātu lēmumu pirms aizņemšanās, dodieties uz "Kredīts7" vietni un iepazīstieties ar visu informāciju!