Vietējās ziņas

 • Sporta bārs – vieta, kur relaksēties no ikdienas raizēm

  Prasme sabalansēt darbu un atpūtu vienmēr ir bijusi ļoti nozīmīga, tiesa, diemžēl mūsdienās cilvēkiem bieži vien ar to ir problēmas. Mēs pārāk daudz strādājam, uztraucamies un aizmirstam parūpēties paši par sevi. Mēs pārāk reti relaksējamies, atslēdzam domas no ikdienas rūpēm. Un to noteikti nevar saukt par labu īpašību, jo tādā veidā darām sev pāri. Ir vērts ik pa laikam atlikt malā visus darbus un gluži vienkārši doties izklaidēties kopā ar draugiem. Un mēs Tev iesakām šajā nedēļas nogalē doties izmēģināt to, ko piedāvā Optibet sporta bārs. 

 • Aknu attīrīšana – padomi aktīvam un veselīgam dzīvesveidam!

  Aukstajās ziemas dienās, cilvēka organisms mēdz pastiprināti novājināties, parādās bezspēks un kustību trūkums. Ir ļoti svarīgi saglabāt veselīgu dzīvesveidu arī ziemā. Jūs varat to nejust, bet Jūsu organisms prasa konkrētus vitamīnus. Katram orgānam tie ir citi. Galvenais ir saglabāt stipru imunitāti un veselu organismu. Turpiniet lasīt šo rakstu un uzziniet, kāpēc nepieciešama aknu attīrīšana, kādi augi palīdzēs attīrīt konkrētos orgānus un kā dzīvot veselīgu dzīvesveidu arī ziemā!

 • Nepieciešama dāvana draudzenei? Mums ir dažas idejas un ieteikumi

  Labākā draudzene ir īpašs cilvēks. Viņa ir kā psihoterapeits un atbalsta komanda vienā personā. Viņa zina pa tevi tik daudz, viņa saprot no pusvārda, viņa iedvesmo un motivē, ir līdzās gan priekos, gan bēdās. Tāda draudzene ir pelnījusi visu to labāko. 

 • Trīs iemesli, kādēļ sporta bārs ir lieliska vieta randiņam

  Neatkarīgi no tā, vai Tu plāno doties satikties ar kādu pirmo reizi dzīvē vai vienkārši vēlies izbaudīt jautru vakaru ar savu otro pusīti, Tev vienmēr ir iespēja izvēlēties tikšanās vietu. Varbūt tas būs smalks restorāns? Pārāk klišejiski. Iespējams, klusa kafejnīciņa, kur nobaudīt gardu kafiju? Pārāk mierīgi. Ja arī Tev bieži vien ir nācies lauzīt galvu par to, kurp doties, mēs pastāstīsim par alternatīvu, par kuru Tu, iespējams, nemaz nezināji.

 • Kāzu aģentūra – jā vai nē?

  Foto: LIGAVAM.LV/BORDO, fotogrāfs Māris Kiseļovs

  Vai ir sācies patīkamais, bet reizē satraukumu piepildītais kāzu organizēšanas laiks? Vai visus sagatavošanās darbus veikt pašiem, vedējiem vai tomēr kāzu aģentūra būs piemērotākais risinājums? Visus PAR un PRET uzziniet šajā LĪGAVĀM.lv sagatavotajā padomu rakstā!

 • Dalder.lv reklāma un sludinājumi Balvos

  Vieta tikpat kā otrā Latvijas galā. Bieži vien dzirdam tās nosaukumu, tomēr trūkst informācijas par to, kas tad īsti tur notiek. Kāds varbūt pamatskolas laikos bijis ekskursijā un apskatījis kādu no tūrisma punktiem, vēl kādam tur dzīvo attāli radi, kurus tā arī nav iznācis apciemot, bet kāds vienkārši dzirdējis par šo vietu un zina, ka to būtu vērts apmeklēt, bet atbildes "kāpēc" tā arī nav. 

 • Visi ātrie kredīti internetā

  Ja vēlaties atrast, kādi ir visi ātrie kredīti internetā, Netcredit.lv portālā ir apvienota informācija par aizdevējiem un to aktuālajiem piedāvājumiem. Ērti pārskatot šajā portālā sniegto informāciju, varēsiet salīdzināt un izvēlēties izdevīgāko no tiem.

 • Modernas un klasiskas matu krāsas lieliskam izskatam

  Foto: Shutterstock.com

  Gandrīz ikviena sieviete vismaz reizi mūžā ir eksperimentējusi ar savu matu krāsu. Vienas izvēlas vienu vienīgo toni, citas ik pa laikam pārkrāso matus, taču visām dāmām ir nepieciešamas kvalitatīvas matu krāsas no pārbaudītiem ražotājiem. Labi piemeklēta matu krāsa uzlabo pirmo iespaidu par cilvēku un palīdz justies pārliecinātāk, tāpēc vērts uzzināt, kādas matu krāsas šobrīd ir topā un kur tas meklēt.

 • Īstermiņa aizdevums bez ķīlas – 5 populāri jautājumi un atbildes uz tiem

  Foto: Shutterstock.com

  Lai arī varētu šķist – kas gan mūsdienu informācijas laikmetā varētu vēl nebūt zināms par kredītiem un aizdevumiem? – , pieejot uz ielas klāt cilvēkam un pajautājot: "Kas ir īstermiņa aizdevums bez ķīlas?", labākajā gadījumā uzrunātais ātri apspēlēs jautājuma priekšmetu un atbildēs: "Tas ir aizdevums uz īsu laiku bez ķīlas", bet šī atbilde neizskaidro, kas tad tas aizdevums īsti ir. Tādēļ ir pienācis laiks atsvaidzināt esošās zināšanas, apgūt ko jaunu un izveidot izpratni par to, kas ir īstermiņa aizdevumi bez ķīlas, kam tos nedrīkst izmantot un rast atbildes uz vēl citiem jautājumiem. Turpini lasīt rakstu un uzzini vairāk!

 • Salīdzināšanas portāls Comparo.me – viena no TOP patērētāju izvēlēm!

  Reklāmas radio un televīzijā, draugu un radu ieteikumi un paša veselais saprāts - ideju un ieteikumu par to, kur iegādāties vēlamo preci vai pakalpojumu, ir neskaitāmi daudz. Ikviens vēlas pieņemt pareizo izvēli, saņemot pēc iespējas kvalitatīvāku gala rezultātu par, protams, salīdzinoši zemāko cenu. Tirgus sektoros, kuros konkurence ir sīva, klients nereti var apjukt, un ir jāspēj izvērtēt piedāvājumus, lai beigās nenāktos nožēlot izdarīto izvēli. Bet kur tad īsti meklēt piedāvājumus un kā ātri veikt izvēli? Atbilde uz jautājumu ir viena – salīdzināšanas portāli, kurus izmanto, lai salīdzinātu noteiktas preces vai pakalpojuma cenas, kas pieejamas pie dažādiem uzņēmējiem, ietaupot laiku un naudu. Kā tas darbojas? Turpini lasīt rakstu un iepazīsties ar Comparo.me piedāvājumu!