Vietējās ziņas

 • Vairākiem Balvu iedzīvotājiem pasniegs domes Atzinības rakstu par ieguldījumu Latvijas neatkarības atjaunošanā

  Rīga, 29.okt., LETA. Tuvojoties valsts svētkiem, vairākiem Balvu iedzīvotājiem tiks pasniegti domes Atzinības raksti par ieguldījumu Latvijas neatkarības atjaunošanā, lēmusi Balvu novada dome.

 • Dalder.lv reklāma un sludinājumi Balvos

  Vieta tikpat kā otrā Latvijas galā. Bieži vien dzirdam tās nosaukumu, tomēr trūkst informācijas par to, kas tad īsti tur notiek. Kāds varbūt pamatskolas laikos bijis ekskursijā un apskatījis kādu no tūrisma punktiem, vēl kādam tur dzīvo attāli radi, kurus tā arī nav iznācis apciemot, bet kāds vienkārši dzirdējis par šo vietu un zina, ka to būtu vērts apmeklēt, bet atbildes "kāpēc" tā arī nav. 

 • Visi ātrie kredīti internetā

  Ja vēlaties atrast, kādi ir visi ātrie kredīti internetā, Netcredit.lv portālā ir apvienota informācija par aizdevējiem un to aktuālajiem piedāvājumiem. Ērti pārskatot šajā portālā sniegto informāciju, varēsiet salīdzināt un izvēlēties izdevīgāko no tiem.

 • Modernas un klasiskas matu krāsas lieliskam izskatam

  Foto: Shutterstock.com

  Gandrīz ikviena sieviete vismaz reizi mūžā ir eksperimentējusi ar savu matu krāsu. Vienas izvēlas vienu vienīgo toni, citas ik pa laikam pārkrāso matus, taču visām dāmām ir nepieciešamas kvalitatīvas matu krāsas no pārbaudītiem ražotājiem. Labi piemeklēta matu krāsa uzlabo pirmo iespaidu par cilvēku un palīdz justies pārliecinātāk, tāpēc vērts uzzināt, kādas matu krāsas šobrīd ir topā un kur tas meklēt.

 • Balvu novadā zīdainis izkrīt no stiprā reibumā esošās mātes rokām un gūst smagas traumas

  Rīga, 23.okt., LETA. Balvu novadā stipri iereibuši vecāki nav varējuši parūpēties par vien dažus mēnešus vecu zīdaini, un viņš, izkrītot no mātes rokām, guvis smagas traumas, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova.

 • Mežaparka ierīkošanai Viļakas novada pašvaldība vēlas pārņemt īpašumu no valsts

  Rīga, 15.okt., LETA. Viļakas novada pašvaldība lūgs Zemkopības ministriju (ZM) bez atlīdzības nodot īpašumu "Gobu parks" Žīguros, kurā varētu izveidot mežaparku, lēmuši novada domes deputāti.

 • Viļakas ezerā ielaisti 5000 zandartu mazuļi

  Rīga, 15.okt., LETA. Viļakas ezerā ielaisti ap 5000 vienvasaras zandartu mazuļi, aģentūra LETA uzzināja Viļakas novada pašvaldībā.

 • Īstermiņa aizdevums bez ķīlas – 5 populāri jautājumi un atbildes uz tiem

  Foto: Shutterstock.com

  Lai arī varētu šķist – kas gan mūsdienu informācijas laikmetā varētu vēl nebūt zināms par kredītiem un aizdevumiem? – , pieejot uz ielas klāt cilvēkam un pajautājot: "Kas ir īstermiņa aizdevums bez ķīlas?", labākajā gadījumā uzrunātais ātri apspēlēs jautājuma priekšmetu un atbildēs: "Tas ir aizdevums uz īsu laiku bez ķīlas", bet šī atbilde neizskaidro, kas tad tas aizdevums īsti ir. Tādēļ ir pienācis laiks atsvaidzināt esošās zināšanas, apgūt ko jaunu un izveidot izpratni par to, kas ir īstermiņa aizdevumi bez ķīlas, kam tos nedrīkst izmantot un rast atbildes uz vēl citiem jautājumiem. Turpini lasīt rakstu un uzzini vairāk!

 • Balvos atklāts šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums

  Rīga, 2.okt., LETA. Balvos, Ezera ielā 3, atklāts šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums, kurā var nodot arī bīstamos atkritumus, aģentūru LETA informēja SIA "Pilsētvides serviss".

 • Salīdzināšanas portāls Comparo.me – viena no TOP patērētāju izvēlēm!

  Reklāmas radio un televīzijā, draugu un radu ieteikumi un paša veselais saprāts - ideju un ieteikumu par to, kur iegādāties vēlamo preci vai pakalpojumu, ir neskaitāmi daudz. Ikviens vēlas pieņemt pareizo izvēli, saņemot pēc iespējas kvalitatīvāku gala rezultātu par, protams, salīdzinoši zemāko cenu. Tirgus sektoros, kuros konkurence ir sīva, klients nereti var apjukt, un ir jāspēj izvērtēt piedāvājumus, lai beigās nenāktos nožēlot izdarīto izvēli. Bet kur tad īsti meklēt piedāvājumus un kā ātri veikt izvēli? Atbilde uz jautājumu ir viena – salīdzināšanas portāli, kurus izmanto, lai salīdzinātu noteiktas preces vai pakalpojuma cenas, kas pieejamas pie dažādiem uzņēmējiem, ietaupot laiku un naudu. Kā tas darbojas? Turpini lasīt rakstu un iepazīsties ar Comparo.me piedāvājumu!