Balvos būs pieejams "Omniva Latvia" pakomāts

Publicitātes foto

Uzņēmums "Omniva Latvia" sācis pakomātu tīkla paplašināšanu Latvijā, kā rezultātā jaunus pakomātus paredzēts izvietot gan Latvijas reģionos, gan līdz šim vēl neapgūtajās Rīgas pilsētas teritorijās. 

Kā pilsētas informācijas portālu Balvi24.lv informē "Omniva Latvia" pārstāvis Oskars Skarnelis, jaunos pakomātus paredzēts izvietot Baložos, Balvos, Carnikavā, Iecavā, Jelgavā, Jēkabpilī, Kandavā, Krāslavā, Liepāja, Līvānos, Ludzā, Mārupē, Rēzeknē, Siguldā un Ventspilī.

Plānots aptvert arī lielāku Rīgas pilsētas daļu un mikrorajonus, jauni pakomāti būs arī Āgenskalnā, Bolderājā, Centrā, Mežciemā, Milgrāvī, Pļavniekos, Purvciemā, Teikā, Vecmilgrāvī, Ziepniekkalnā.

"Šīs paplašināšanās ietvaros tiks izvietoti jauni pakomāti, pilsētās, kurās līdz šim tie vēl nav bijuši, kā arī uzlaboti daži no esošajiem pakomātiem, proti, tiks palielināta šo pakomātu ietilpība. Uz doto brīdi jau veiksmīgi esam papildinājuši T/C "Spice" pakomātu, kuram klāt ir nākuši papildus 39 nodalījumi. Šodien, burtiski tikko ir pabeigti darbi arī pie Kauguros izvietotā pakomāta, kurš pēc veiktajiem uzlabojumiem tagad būs par 46 skapīšiem ietilpīgāks," skaidro Skarnelis.

Statistika rāda, ka klienti savu ikdienas sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai dod priekšorku tieši pakomātiem, tādēļ uzņēmums "Omniva" jaunus pakomātus Baltijā uzstāda ik gadu. Šī gada paplašināšanās ir vērienīgākā kopš "Omniva" uzsāka darbu Latvijas teritorijā, taču, jau tagad varot teikt - ne pēdējā.