Balvu novadā reorganizēs Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiāli

Daugavpils, 13.apr., LETA. Balvu novada domes deputāti pieņēmuši lēmumu par Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiāles reorganizāciju, aģentūra LETA noskaidroja Balvu novada pašvaldībā.

Reorganizācijas rezultātā Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiāle beigs eksistēt kā pamatskola. Turpmāk šeit darbosies tikai pirmsskolas izglītības iestādes grupa.

Lēmums par Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiāles reorganizāciju pieņems apmācāmo skaita samazināšanās dēļ. Šajā mācību gadā mācību iestādē no 1. līdz 9.klasei izglītojas vien 14 skolēni.

Paredzams, ka izglītības iestādes reorganizācijas rezultātā vairums skolēnu turpinās mācīties Bērzpils vidusskolā, kur ķīmiju, fiziku un citus mācību priekšmetus jau tagad apgūst daļa Krišjāņu filiāles skolēnu.

Patlaban pašvaldībā nopietni tiek strādāts pie Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiāles pedagogu un tehnisko darbinieku darbā iekārtošanās jautājuma - tiek runāts ar uzņēmējiem, meklētas darba vietas pašvaldības struktūrās - un ir cerības, ka lielākā daļa šo cilvēku tiks nodrošināti ar darbu.

Tāpat pašvaldībā tiek spriests, kā apsaimniekot izglītības iestādes reorganizācijas rezultātā atbrīvojušās telpas. Kā viens no iespējamajiem risinājumiem tiek minēta telpu izīrēšana uzņēmējiem.