Dāvanas sievietei, ko nopirkt internetā

Šajā rakstā ir apkopotas lieliskas dāvanas, ko nopirkt internetā un ar ko pārsteigt sievieti svētkos.

Meklējot dāvanas sievietēm, mēs vienmēr vēlamies tās iepriecināt, ļaut sajusties mīlētām un lolotām. Sievietēm patīk dāvanas, kas ir skaistas un sirsnīgas. Viņām ir svarīgi sajust emocijas un labo nodomu, kas tiek nodots ar dāvanas palīdzību.

Šajā rakstā ir apkopotas vairākas lieliskas dāvanas sievietei, ko iespējams sagādāt ļoti ātri un ērti – nestāvot garās rindās un lielos cilvēku pūļos. Atrodi lielisku dāvanu dāvanu karšu interneta veikalā FromMe.lv, ar ko pārsteigt sievieti svētkos un no sirds iepriecināt.

Apburošas rotaslietas ar Swarovski kristāliem


Lieliska dāvana, kas izcels sievietes skaistumu un ļaus viņai sajusties elegantai, ir rotaslietas ar Swarovski kristāliem. Tā ir lieliska dāvana sievietei svētkos tāpēc, ka rotaslietu kolekcija nekad nevar būt par plašu. 

Nela Gems ir latviešu zīmols, kas rada mirdzošas Swarovski rotaslietas, kas ir piemērotas gan svētkiem, gan arī ikdienai. Zīmols savas rotaslietas pārdod interneta mājaslapā www.nelagems.com, kas ļauj ātri un ērti sagādāt sievietei skaistu dāvanu.

Lai ļautu sievietei sajusties vēl īpašākai, iespējams izvēlēties Nela Gems personalizētās rotas ar medaljonu. Tas ir pieejams apļveida un sirds formā un uz tā iespējams iegravēt sievietes iniciāli, pilno vārdu vai kādu īpaši nozīmīgu datumu.

Gardas vakariņas izsmalcinātā restorānā

Romantiskas vakariņas restorānā ir dāvana, ko novērtētu sieviete, kurai ikdienā patīk gatavot un nogaršot dažādu kultūru virtuvi. Tas ir daudzsološs vakara sākums vai veids, kā noslēgt svinību dienu.

Restorānu dāvanu kartes plašā piedāvājumā ir atrodamas FromMe.lv, kur piedāvājumā ir tādi restorāni kā KOYA, Herbārijs, Andalūzijas suns, FERMA, Le Sommet, House of light un daudzi citi. Ja vēlaties vienkārši aizvest sievieti uz restorānu, tad varat ieskatīties sarakstā Labākie restorāni Rīgā.

Relaksējoša SPA atpūta

Vislabākā dāvana, ko iespējams saņemt no sev tuviem cilvēkiem, ir rūpes. Lielisks veids, kā izrādīt rūpes ar dāvanas palīdzību, ir uzdāvināt atpūtu. SPA atpūta – kāds relaksējošs brīvdienu SPA izbrauciens, pirts apmeklējums vai masāža ir jauks pārsteigums svētkos.

Reizēm vislabākā dāvana sievietei ir romantiska atpūta diviem. Tā ir dāvana, ko saņemt no sava mīļotā vīrieša ir ļoti patīkami. Tas ir romantisks mīlestības apliecinājums, jo attiecību pamatā ir kvalitatīvi pavadīts laiks kopā. Izvēlēties kādu atpūtas piedāvājumu ar SPA iespējām ir veids, kā izrauties no ikdienas steigas, uzlabot savstarpējās attiecības un kopā iegūt pilnvērtīgu atpūtu.

Dāvanu karte skaistumkopšanas salonā 

Kolonna ir skaistumkopšanas salons, kas rūpējas par sievietes izskatu un iekšējo labsajūtu. Steigas pilnajā ikdienā ne katrai sievietei pietiek brīva laika, ko veltīt mierpilnai pastaigai pa parku vai uz nedēļas nogali izbraukt ārpus pilsētas. Šādā gadījumā lieliska izvēle ir skaistumkopšanas salons, kas vien pāris stundu laikā sievieti ne vien sapucēs, bet arī ļaus viņai justies enerģijas pilnai.

Kolonna dāvanu karte ir lieliska dāvana sievietei, jo viņa pati spēs izvēlēties sev piemērotāko skaistumkopšanas procedūru, kā arī laiku, kad to izbaudīt. 

Aizraujoša meistarklase

Radošie kursi un dažādas meistarklases paliek arvien populārākas. Meistarklases sievietēm ir lieliska dāvana, kas patiks radošai sievietei. Ja viņa nebaidās izmēģināt ko jaunu un atklāt sevī līdz šim nezināmus talantus, tad kādas meistarklases apmeklējums viņai noteikti liksies kā vērtīga pieredze. 

Meistarklases ir lielisks veids, kā uzlabot savas kulinārijas prasmes, iemācīties uzšūt sev jaunu kleitu, izmēģināt spējas zīmēšanā un gleznošanā. 

Sporta pulkstenis aktīvai ikdienai

Sporta pulkstenis ir ļoti noderīgs gadžets tiem, kas vēlas uzlabot savas dzīves vispārējo kvalitāti. Ar tādām funkcijām kā GPS, soļu skaitītāju, sirds ritma un pulsa mērītāju, stresa līmeņa noteicēju un daudzām citām noderīgām funkcijām iespējams iegūt precīzu pārskatu par savas aktivitātes līmeni ikdienā.

Sporta pulkstenis ir noderīga dāvana aktīvai sievietei, kas vēlas sekot līdzi savam aktivitātes līmenim un gūt lielāku motivāciju uzturēt aktīvu dzīvesveidu.

Saulriets purvā uz SUP

Aktīvās atpūtas cienītājai un piedzīvojumu meklētājai lieliska dāvanas izvēle varētu būt izbrauciens uz SUP dēļa purvā. Purvs ir fantastiska un noslēpumaina valstība, kurā strāvo savāda enerģija. 

Piedzīvojums uz SUP ir fantastiskām emocijām bagāts piedzīvojums, ko izbaudīt divatā. Celšanās agri no rīta noteikti būs tā vērta. Ja paveicas, no purva ezera tiek izvilināta neliela dūmaku, kas rada sajūtu, ka esi nonācis kādā pasaku zemē.

Romantiska sieviešu apakšveļa

Mēdz teikt, ka apakšveļa sievietei ir pirmās nepieciešamības greznuma lieta. Šī būs romantiska dāvana, ko sieviete ļoti novērtēs un labprāt pieņems no sava mīļotā vīrieša.  

Ja nevariet izvēlēties īsto apakšveļas nomplektu, tad varat šo izvēli atstāt pašai sievietei. Tad lieliska izvēle būs dāvanu karte apakšveļas veikalā. Dāvanu karte parūpēsies par to, ka sieviete izvēlēsies apakšveļu, kas viņai pašai patiks un derēs kā uzlieta.


Ja vēlies atrast lielisku dāvanu jebkurai sievietei savā dzīvē, tad ieskaties blogā Idejadāvanai.lv. Tur atradīsi jaukas dāvanas mammai, sievai, draudzenei