Kā pieteikties pakalpojumam "SMS kredīts", ja neesi aizdevēja klients?

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Teju ikviens ir dzirdējis par nebanku aizdevēju piedāvātajiem kredītu pakalpojumiem, kas var būt parocīgs risinājums brīžos, kad nepieciešama papildu naudas summa kāda maksājuma vai pirkuma veikšanai. Vai SMS kredīts ir tāds kredītu veids? Kā iespējams pieteikties aizdevumam, ja ne reizi neesi izmantojis nebanku kredītdevēju pakalpojumus? Uzzini svarīgāko, lasot tālāk!

Būtiskākais, kas Tev jāzina par SMS kredītu
SMS kredīts tāpat kā jebkurš cits aizdevuma veids ir nopietnas kredītsaistības. Tādi kritēriji kā aizdevuma apjoms, gada procentu likme, atmaksas termiņš u.c. ir tādi paši, kā piesakoties kredītam izvēlētā aizdevēja mājaslapā. Atšķirība ir pieteikšanās procesā. Tomēr ņem vērā, ka ne visi ātro kredītu sniedzēji piedāvā šādu opciju! Latvijā vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs SMScredit.lv ir parūpējies par ērtu pieteikšanās procesu un operatīvu naudas saņemšanu.

Kā reģistrēties aizdevumam?
Ja vēl neesi SMScredit.lv klients, vispirms reģistrējies mājaslapā www.smscredit.lv, korekti aizpildot pieteikuma formu. Tikai ar otro aizņemšanās reizi, Tev būs iespēja pieteikties kredītam, nosūtot īsziņu. Naudu 98 % gadījumu, pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas SMScredit.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros, varēsi saņemt 10 minūšu laikā.

Izdevīgi nosacījumi gan jaunajiem, gan pastāvīgajiem klientiem
SMScredit.lv piedāvā 100 % atlaidi pirmā aizdevuma komisijas maksai. Tas nozīmē, ka Tev būs jāatdod tieši tik liela summa, cik aizņēmies, ja vien aizdevumu atmaksāsi noteiktajā termiņā. Šāda atlaide pieejama tiem, kas pie SMScredit.lv aizņemas pirmo reizi. Tiem, kuri aizņemas atkārtoti, ir iespējams saņemt šādas atlaides komisijas maksai:
- līdz 25 % lojalitātes programmas ietvaros;
- līdz 100 % dažādos svētkos.
Vairāk par izdevīgajiem piedāvājumiem uzzini mājaslapā www.smscredit.lv! 

Konsultējies ar speciālistiem
Viens no svarīgākajiem atbildīgas aizņemšanās kritērijiem ir izpratne par aizdevuma līgumā ietvertajiem nosacījumiem. Pirms nosūti pieteikumu, pārliecinies, ka visi punkti ir saprotami un pārzini aizdevuma saņemšanas un atmaksas kārtību. Tomēr, ja ir jautājumi vai neskaidrības, droši sazinies ar SMScredit.lv klientu konsultantiem:
- zvanot pa telefona numuru 67 333 990;
- rakstot uz e-pastu info@smscredit.lv;
- rakstot tiešsaistes čatā, kas pieejams mājaslapā.
SMScredit.lv strādā katru dienu no plkst.7.00 līdz 23.00.

Rūpējies par savu finanšu veselību pārdomāti! Pirms kredīta noformēšanas iepazīsties ar tā nosacījumiem un aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.