Mākslīgā akmens izstrādājumi vannasistabā – iespējas un priekšrocības

Vannasistabu jau sen vairs neuztveram tikai kā telpu, kur izvietots sanitārais mezgls, bet gan kā nozīmīgu daļu no kopējā interjera. Vannasistaba ir vieta ne tikai, kur veikt ikdienas higiēnas rituālus, bet arī telpa, kur atpūsties, relaksēties, izbaudīt mieru un lutinošas skaistuma procedūras. Vannasistabas plānošanai un interjera detaļu izvēlei veltām tikpat daudz rūpības un laika kā jebkurai citai telpai.

Vannasistabas iekārtošanai var izvēlēties visdažādākos risinājumus, jo mūsdienu materiāltehniskās iespējas ir ļoti plašas. Viens no materiāliem, ko arvien biežāk redzam tieši vannasistabās, ir mākslīgais akmens. To plaši izmanto ne tikai virtuves apdarē un izstrādājumos, bet arī vannasistabās, kur ir īpaši piemērotas šī materiāla īpašības un nevainojamais izskats.

Mākslīgais akmens vannasistabā – no izlietnes līdz dušas paliktnim
Mākslīgo akmeni vannasistabā var izmantot dažādu izstrādājumu izgatavošanai pēc individuālām vēlmēm. 

Vannasistabas izlietnes un virsmas
Viens no mākslīgā akmens izstrādājumiem, ko visbiežāk izvēlas vannasistabai, ir virsma un izlietne. Izvēloties mākslīgo akmeni, ir lieliska iespēja izlietni un virsmu izgatavot kā vienotu objektu, kam nebūs manāmas šuves, padarot šo zonu īpaši elegantu un viegli tīrāmu. Ražošanas procesā iespējams pielāgot gan izstrādājuma izmēru, gan formu, gan dizainu, iegūstot tieši tādu rezultātu, kāds nepieciešams konkrētās vannasistabas izmēram un interjeram.

Dušas paliktņi
Dušas paliktnis no mākslīgā akmens masas būs gan gaumīgs, gan individuāli pielāgojams konkrētās telpas un dušai atvēlētās vietas parametriem. Mākslīgā akmens dušas paliktnis lieliski izskatīsies kopā ar stikla dušas sienām un citiem interjera risinājumiem. Dušas paliktnis arī var tikt apvienots vienā virsmā ar grīdas paaugstinājumu. Dušas paliktnis no šāda materiāla kļūs par vannasistabā pamanāmu akcentu un tajā pašā laikā būs praktisks, viegli kopjams. Mākslīgā akmens paneļi piemēroti, lai izceltu vai nomaskētu kādas zonas, ja tas ir nepieciešams.

Vannas apdares
Vannas apdares paneļi no mākslīgā akmens ir lielisks veids, kā nomaskēt vannas nevēlamās zonas, kā arī papildināt vannu ar elegantām apdares apmalēm, kas kalpo arī kā virsmas skaistumkopšanas produktu novietošanai. Izvēloties vienotu vannasistabas dizaina un krāsu konceptu, ar mākslīgā akmens palīdzību to var iekļaut ne tikai virsmās, izlietnē un plauktos, bet arī vannas zonā, ļaujot tai organiski iekļauties kopējā interjerā. 

Sienu paneļi un plaukti
Mākslīgais akmens ir piemērots, lai no tā gandrīz pilnībā veidotu vannasistabas interjeru. Iespējams pēc individuālām vēlmēm un izmēriem izgatavot ne tikai minētās izlietnes, vannas apdares un dušas paliktņus, bet arī sienu paneļus un plauktus, padarot interjeru par pilnīgu un vienotu ansambli.

Mākslīgā akmens priekšrocības vannasistabā
Iemesli, kāpēc izvēlēties vannasistabas interjeram tieši mākslīgā akmens izstrādājumus, ir vairāki. Tie attiecas gan uz ražošanas plašajām iespējām, gan uz izstrādājumu eleganto un izsmalcināto izskatu.
          • Augsta izturība. Mākslīgais akmens ir materiāls ar augstu izturību gan pret intensīvu nolietojumu, gan vielu un šķidrumu ietekmi. Materiāls ir neporains un monolīts, kas to padara lielisku izmantošanai vannasistabā, kur ir gan intensīvs nolietojums, gan mitruma un dažādu skaistumkopšanas līdzekļu ietekme. Mākslīgā akmens izstrādājumi vannasistabā uzticami kalpos daudzus gadus, nezaudējot savu labo izskatu.
          • Plašas dizaina, izmēru un formu iespējas. No mākslīgā akmens iespējams izgatavot gandrīz jebkādas dizaina variācijas priekš vannasistabas – virsmas, izlietnes, dušas paliktņus, vannas un sienu apdares, kā arī citus izstrādājumus, kādus klients vēlas savas vannasistabas interjerā.  No mākslīgā akmens var pielāgot elementus jebkura izmēra vannasistabai, arī šaurām nišām, nestandarta telpām un vietām, kur nepieciešami specializētas funkcionalitātes risinājumi.
          • Higiēnisks un viegli kopjams. Protams, vannasistabā ļoti būtiski ir izvēlēties tādus materiālus, kas labi iztur mitrumu un dažādu līdzekļu regulāru ietekmi. Kā arī ir viegli kopjami. Mākslīgais akmens tāds noteikti ir. Materiāls ir monolīts un neporains, tajā neuzsūcas šķidrumi, kā arī uz tā neveidojas pelējums. Virsmas un objektus no šī materiāla ir viegli uzturēt tīrus un higiēniskus. 
          • Mūsdienīgs un gaumīgs izskats. Mākslīgais akmens ir taustei patīkams un silts materiāls, kas izskatās gaumīgs un elegants, tāpēc ikvienas telpas interjeru padarīs izsmalcinātu un modernu. Tā kā mākslīgā akmens elementi uzticami kalpos daudzus gadus, šie interjera risinājumi ir lielisks ieguldījums un izvēle gan sava personīgā mājokļa vannasistabai, gan sabiedrisku ēku sanitārajiem mezgliem.