Optibet.lv – labākais sporta bāru tīkls Latvijā

Noteikti nevar apgalvot, ka Latvijā, it īpaši Rīgā, nav sporta bāru. Tādas vietas netrūkst, kur pēc garas darba dienas paviesoties ar draugiem, lai sekotu līdzi sporta spēlēm tam atbilstošā atmosfērā. Īpaši daudz to ir Vecrīgā, kur tās ir mērķētas vairāk tūristu auditorijai, īpaši Rietumeiropas futbola faniem. 

Tomēr vietējiem ir savs iecienītākais sporta bārs – Optibet.lv sporta bārs. Taču tas nav tikai viens sporta bārs – tie ir četri sporta bāri Rīgā, viens Jelgavā un viens Jūrmalā.

Lieliska vieta, kur pusdienot
Optibet.lv sporta bāri nav tikai vieta, kur doties skatīties sporta spēles kopā ar draugiem un malkot dzērienus tam atbilstošā atmosfērā. Optibet.lv sporta bāri Krišjāņa Barona ielā un Jūrmalā ir lieliska vieta, kur pusdienot ar draugiem vai kolēģiem. Bāri atveras jau no rīta un ir gatavi gaidīt izsalkušos viesus ar jaunu pusdienu piedāvājumu katru dienu. 

Vakariņas vai snūkera partija ar draugiem
Tie Optibet.lv sporta bāri, kuri piedāvā saviem viesiem pusdienas, savus pavārus nelaiž mājās jau pēcpusdienā. Tikpat gardas cik pusdienas, Optibet.lv sporta bāros atradīsiet arī plašu silto ēdienu klāstu no burgeriem, zupām, pastām, zivju ēdieniem līdz desertiem. 

Ja pēc vakariņām mājās vairs neesat izsalcis, vairāki Optibet.lv sporta bāri piedāvā dažādus citus izklaides veidus, ne tikai atspirdzinošus dzērienus un labāko sporta pārraižu izvēli. Piemēram, bāros Rīgā, Lubānas ielā, un Jelgavā ir pieejami vairāki biljarda un snūkera galdi. Tā ir lieliska iespēja savākt draugu kompāniju un noorganizēt snūkera turnīru!

Nepalaidiet garām nevienu sporta notikumu
Neskatoties uz to, vai šovakar ir Rīgas Dinamo spēle vai ir mačs mūsu tenisistiem, Optibet.lv sporta bāros ir visplašākā sporta pārraižu izvēle visām gaumēm. Daudzie ekrāni ir pazīme, ka Optibet.lv ir īsti sporta bāri, nevis tikai par tādiem izliekas. Katrā bārā ir izvietoti daudzi ekrāni visu gaumju sporta spēļu baudīšanai. Īpaša rosība novērojama Latvijas sportistu sacensību vakaros, kad daudzi sporta cienītāji sapulcējas Optibet.lv sporta bāros, lai kopīgi justu līdzi mūsējo panākumiem un lieliski pavadītu laiku.