"Ģimenes zobārstniecība" Balvos aicina uz zobu veselības dienu

Piektdien, 18.martā, "Ģimenes zobārstniecība" aicina ikvienu interesentu uz Zobu veselības dienu Balvos, pilsētas informācijas portālu Balvi24.lv informē pasākuma organizatori.

Zobu veselības dienas ietvaros ikvienam būs iespēja saņemt zobu higiēnista konsultāciju vesela un skaista smaida iegūšanai un piedalīties dažādās aktivitātēs un konkursos, kā arī izmantot iespēju saņemt zobārstniecības pakalpojumus ar īpašām atlaidēm.

Terēze Bērzupe, SIA "Ģimenes zobārstniecība" valdes priekšsēdētāja: "Attīstot un pilnveidojot "Ģimenes zobārstniecības" tīklu, mēs vēlamies izveidot ikvienam ģimenes loceklim draudzīgu zobārstniecību tuvāk mājām, tuvāk dzīvesvietai. Tāpēc esam ieviesuši zobu veselības dienas, kuru laikā piedāvāsim -speciālistu konsultācijas un īpašās atlaides zobārstniecības pakalpojumiem, kā arī interaktīvas aktivitātes, lai ikviens interesents varētu iepazīties ar iespējām skaista un veselīga smaida iegūšanai. Pirmā Zobu veselības diena šogad norisināsies Balvos – jau 18.martā."

18.martā "Ģimenes zobārstniecība" – Mutes veselības centrā Krasta ielā 1, Balvos no plkst.12.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Zobu veselības diena. Tās ietvaros būs iespēja saņemt zobu higiēnista konsultāciju un īpašas atlaides mutes kopšanas līdzekļiem līdz 20%, kā arī piedalīties loterijā un iegūt atlaidi zobu higiēnai 20% apmērā. Zobu veselības dienā īpaša akcijas cena zobu rotām – tikai 7 eiro. Bērniem zīmēšanas konkurss par zobu veselību.

"Ģimenes zobārstniecības" tīkls nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumus bērniem un viņu vecākiem, kā arī iespēju Balvu iedzīvotājiem saņemt "Ģimenes zobārstniecība" sniegtos pakalpojumus zobārstniecības tīkla ietvaros arī Cēsīs, Valmierā vai Rīgā, kur pieņem pacientus ar akūtām sāpēm, strādā sestdienās, sniedz implantēšanas un protezēšanas pakalpojumus. "Mēs esam ieinteresēti uz abpusēji pozitīvu sadarbību ar pacientu ilgtermiņā visās "Ģimenes zobārstniecības" pārstāvniecībās, jo mums rūp mūsu pacienti," atklāj Terēze Bērzupe.

"Ģimenes zobārstniecība" ir lielākais zobārstniecību un mutes veselības centru tīkls Vidzemē un sniedz augstvērtīgus un kvalitatīvus zobārstniecības pakalpojumus visai ģimenei - sākot no mazuļiem līdz vecāka gada gājuma ģimenes locekļiem. "Ģimenes zobārstniecība" Balvos sniedz profesionālus zobu higiēnista pakalpojumus. Zobārstniecība nodrošina valsts apmaksātos zobārstniecības pakalpojumus bērniem līdz 18 gadu vecumam – bezmaksas zobu higiēnista pakalpojumus.

Augstas pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanai "Ģimenes zobārstniecības" komandai piesaistīti vieni no labākajiem zobārstniecības speciālistiem Latvijā, kas ar savu attieksmi un profesionālo pieredzi strādā, lai zobārstniecības speciālista apmeklējums būtu patīkams ikvienam ģimenes loceklim, gūstot pozitīvas emocijas.

Gan mazi, gan lieli pacienti "Ģimenes zobārstniecībā" - Mutes veselības centrā Balvos, Krasta ielā 1 (poliklīnikā), 3.stāvā laipni gaidīti katru darba dienu no plkst.9.00 līdz plkst.17.00 pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikt vizīti var zvanot pa tālruņiem 29284687, 28601717, 20280603.