Viļakā sieviete izmanto pensionāres veselības problēmas, lai viņu apzagtu

Rīga, 12.marts, LETA. Viļakā aizturēta zagle, kura, izmantojot kādas pensionāres veselības pasliktināšanos, viņu apzagusi, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Ksenija Belova.

Gados veca kundze bija izņēmusi naudu bankomātā, lai dotos iepirkties uz kādu tirdzniecības vietu, taču viņai pēkšņi bija palicis slikti. Lai atvilktu elpu, 1938.gadā dzimusī pensionāre apsēdās uz soliņa, kur pie viņas piesēdās kāda sieviete. Izmantojot to, ka pensionāre nejutās labi, sieviete no viņas mēteļa kabatas nozaga maku ar visu tikko noņemto naudu.

Nomierinot kundzi un apskatot videonovērošanas kameru ierakstus, policisti noskaidroja iespējamo vainīgo personu un tajā pat dienā, ierodoties kādas 1960.gadā dzimušās sievietes dzīvesvietā, atguva nozagto maku. Zagle nebija paspējusi nozagto naudu iztērēt, tāpēc nauda un maks atgriezti īpašniecei.

Pašlaik likumsargi turpina izmeklēšanu, savukārt aizturētajai draud kriminālatbildība. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.