Vietējās ziņas

 • Bīstamo atkritumu apsaimniekošana – drošs veids, kā saudzēt sevi un apkārtējo vidi

  Publicitātes foto

  Ik dienu rodas liels skaits atkritumu, tādēļ īpaša nozīme ir to apsaimniekošanai – savākšanai un utilizēšanai. Kvalitatīva atkritumu apsaimniekošana būtiski atvieglo ikdienu, tādēļ svarīgi izvēlēties uzņēmumu, kas nodrošina vislabāko servisu. 

 • Higiēna kā vizītkarte pārtikas aprites uzņēmumā

  Foto: Pixabay.com

  Latvija var lepoties ar daudz un dažādiem pārtikas aprites uzņēmumiem, kas ražo pārtiku vai nodrošina ar augstas kvalitātes ēdināšanas pakalpojumiem. Lai iegūtu klientu atzinību un labu reputāciju, pārtikas uzņēmumiem nākas pielikt ne mazums pūliņu. Tā visa pamatā ir higiēna, kas izpaužas sākot no produktu uzglabāšanas līdz pat uzņēmumā nodarbināto darba formas atbilstībai un kārtībai. Tāpēc, ja esi nodarbināts vai gribi stāties darbā kādā pārtikas uzņēmumā, ir jāsaprot, ka higiēna un ar to saistīto prasību zināšanu apguve ir ļoti svarīga lieta. 

 • "Berendsen Tekstila Serviss" – palīgs, radot labu uzņēmuma tēlu!

  Publicitātes foto

  Patīkamas, svaigas un koptas telpas rada teju pirmo iespaidu par uzņēmumu. Ienākot šādā birojā, ir skaidrs, ka te rūpējas par savu vidi un darbiniekiem, kā arī ar cieņu un mājīgumu uzņem klientus. Dažādu veidu paklāji palīdz uzturēt telpas tīras un svaigas, tādēļ droši uzticiet to nodrošināt "Berendsen" Tekstila Servisam!

 • Aizdevums internetā ir konfidenciāls pakalpojums

  Publicitātes foto

  Ikvienam cilvēkam var gadīties neplānotas situācijas, un reizēm nākas meklēt papildu naudas avotus. Aizdevums internetā ir viens no veidiem, kā salīdzinoši ātrākā laika posmā iegūt savā rīcībā trūkstošo summu. Cilvēki ar atbilstošu maksātspēju nepieciešamības gadījumā var pieteikties ātrajiem kredītiem, jo nauda tiek pārskaitīta mazāk nekā pusstundas laika. Pieteikšanās notiek tiešsaistē, tāpēc pieteikuma izskatīšana un naudas pārskaitīšana notiek ātrāk. Taču – vai internets ir pietiekami droša vide finanšu darījumiem? Jā, ja vien esi izvēlējies tādu nebanku kredītdevēju, kas rūpējas par datu aizsardzību.

 • Kā pieteikties pakalpojumam "SMS kredīts", ja neesi aizdevēja klients?

  Publicitātes foto

  Teju ikviens ir dzirdējis par nebanku aizdevēju piedāvātajiem kredītu pakalpojumiem, kas var būt parocīgs risinājums brīžos, kad nepieciešama papildu naudas summa kāda maksājuma vai pirkuma veikšanai. Vai SMS kredīts ir tāds kredītu veids? Kā iespējams pieteikties aizdevumam, ja ne reizi neesi izmantojis nebanku kredītdevēju pakalpojumus? Uzzini svarīgāko, lasot tālāk!

 • Ātrais aizdevums – kā pieņemt atbildīgu lēmumu?

  Publicitātes foto

  Ātrais aizdevums ir iespēja iegūt papildu līdzekļus tad, kad tas ir tiešām nepieciešams, tomēr šāda izvēle ir nopietni jāpārdomā un jāveic atbildīgi. Kā zināt, vai Tu esi gatavs ātrajam kredītam?

 • Svarīgākais punkts aizņemšanās procesā – kredītlīnijas līgums

  Publicitātes foto

  Pasaule ir pilna brīnumu, it īpaši Ziemassvētku laikā – zeme snauž ziemas miegu, sniegpārslas iepriecina un cilvēki, šķiet, kļuvuši iejūtīgāki un labsirdīgāki. Tomēr ne vienmēr dzīve lutina, un mēdz gadīties arī dažādi neparedzēti notikumi, piemēram, jāremontē automašīna, bet šobrīd tam pietrūkst naudas. Nonākot situācijā, kad nepieciešams finansiāls atbalsts, izvērtē un apdomā – varbūt tieši Kimbi.lv kredītlīnija var palīdzēt. Ja esi drošs, ka aizdevums ir šim brīdim piemērotākais risinājums, pirms tā noformēšanas rūpīgi jāiepazīst kredītlīnijas līgums.

 • Konferenču telpu noma – piemērota vide produktīvām sanāksmēm

  Publicitātes foto

  Ja nepieciešama vieta uzņēmuma sanāksmēm, pārrunām ar sadarbības partneriem vai uzņēmuma viesiem, tad labs risinājums ir konferenču telpu noma. Pirms rezervēt kādu jau zināmu konferenču telpu, noteikti jāaplūko visi iespējamie varianti, lai atrastu vispiemērotāko telpu. 

 • Apavi internetā – kā pasūtīt savu ideālo pāri?

  Publicitātes foto

  Apavu iegādei internetā ir vairākas priekšrocības, piemēram, nereti interneta veikalos tiek piedāvāts plašāks apavu klāsts par maciņam draudzīgākām cenām. Neskatoties uz to, daudzi izvairās no apavu pasūtīšanas internetā, tomēr, ievērojot vienkāršus padomus, Tu varēsi droši pasūtīt kārotās kurpes vai zābakus, neizejot no mājas. 

 • Gāzes sildītāji – ērts siltuma avots ziemas pasākumos

  Publicitātes foto

  Ziema klāt! Un tas nozīmē, ka neatņemama inventāra sastāvdaļa pasākumiem brīvā dabā ir gāzes sildītāji. Ērti lietojams un efektīvs risinājums mājīgu apstākļu radīšanā pat ziemas spelgonī.