Vietējās ziņas

 • Balvos par 41 000 eiro atjaunots Sporta ielas posms

  Remontdarbi Siguldas šosejā pie pagrieziena uz Langstiņiem.

  Daugavpils, 14.okt., LETA. Renovācijas darbu gaitā Balvos Sporta ielas posmā no Dārza līdz Skolas ielai veikta nobrauktuvju izbūve, sakārtota ūdens novades sistēma un ieklāts jauns asfalta segums.

 • Balvos spriedīs par Ziemeļlatgales amatnieku un mājražotāju sadarbības iespējām un attīstību

  Daugavpils, 6.okt., LETA. 20.oktobrī Balvos, Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā, notiks konference "Ziemeļlatgales amatnieku un mājražotāju sadarbības iespējas un attīstība Latvijas tautsaimniecības sistēmā", aģentūru LETA informēja Balvu novada pašvaldībā.

 • "Pīlādzītī" aizvadīta Miķeļdiena 

  29.septembrī Balvu pirmsskolas izglītības iestādē tika atzīmēta Miķeļdiena. Uz šo pasākumu bērni bija ieradušies dažādās ogu, dārzeņu, augļu maskās, ko bija sarūpējuši vecāki. Sevišķi centīgi bija 11.un 3.grupas bērnu vecāki, kas bija pagatavojuši no rudens veltēm interesantas kompozīcijas, ko varēja aplūkot jebkurš.

 • Baltinavas novadā aizturēti trīs nelegālie imigranti no Bangladešas

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Baltinavas novadā robežsargi pagājušajā piektdienā par nelikumīgu robežas šķērsošanu aizturējuši trīs nelegālos imigrantus no Bangladešas, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardze.

 • "Pīlādzītī" norisinājās Olimpiskā diena

  Publicitātes foto

  Piektdiena, 23.septembris, Balvu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem paliks atmiņā kā Olimpiskā sporta diena, jo ciemos bija ieradušies trīs Balvu valsts ģimnāzijas 10.b un 11.c klases sportisti ; Artis Duļbinskis, Aiva Niedra, ( bijusī PII "Pīlādzītis" audzēkne), Agnese Kaša un Aivis Krastiņš ( Rīgas 49.vidusskolas 11.klases audzēknis) , kuri guvuši daudz uzvaru Latvijas un citu valstu čempionātos dažādos vieglatlētikas veidos (sprinta skriešanā, šķēpa mešanā, tāllekšanā, lodes grūšanā un citos).

 • Valsts robežas nelikumīgā šķērsošanā apsūdzēto pakistāniešu lietu turpinās skatīt novembrī

  Liepaja24.lv

  Krimināllietu, kurā divi Pakistānas pilsoņi apsūdzēti par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu, Balvu rajona tiesa turpinās skatīt 22.novembrī, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

 • Baltinavas novadā cer ierobežot atkritumu izmešanu

  Sakopta vide prasa neatlaidīgu darbu no paaudzes paaudzē, un "100 darbi Latvijai" ir viena no iniciatīvām, kas aicina iedzīvotājus apvienot zināšanas, idejas un darbu, lai līdz valsts simtgadei paveiktu vismaz 100 nozīmīgus darbus Latvijas un dzimtās puses labā.

 • Ātrie aizdevumi neparedzētās situācijās

  Publicitātes foto

  Ikdienā sastopamies ar visdažādākajām finansiālām vajadzībām – jāatmaksā ne vien rēķini, jāparūpējas par ēdienu un atbilstošu apģērbu, bet līdzekļi jāatlicina arī transportam un citiem mērķiem. Bet – kā lai saplāno personīgo budžetu tā, lai naudas pietiktu visam? Viena no iespējām ir meklēt īpašos piedāvājumus, kas ļaus iepirkties izdevīgāk.

 • Kā ātrais naudas kredīts var noderēt ikdienā?

  Publicitātes foto

  Šķiet, ka dzīvē viss beidzot nostājies savās vietās – esi iekārtojis mājokli dzīvošanai, atradis labu darbu, Tev ir interesanti hobiji, sirsnīgi draugi, un Tu proti pilnvērtīgi atpūsties. Tomēr dažkārt arī Tev gadās brīži, kad it visam, ko neesi iepriekš paredzējis, gluži vienkārši neesi atlicinājis pietiekami daudz naudas. Šīs ir situācijas, kad realizēt iecerēto var palīdzēt ātrais naudas kredīts – iespēja pārdomāti aizņemties trūkstošo.

 • Balvos notiks tradicionālais lauku labumu tirdziņš 

  Publicitātes foto

  Sestdien, 10.septembrī Balvos, laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra notiks tradicionālais lauku labumu tirdziņš, kura ietvaros katru mēnesi no maija līdz pat oktobrim aicina ikvienu iepazīt dažādu jomu Ziemeļlatgales amatu meistarus un tradīciju pratējus.