Vietējās ziņas

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Kas par OCTA polisi jāzina katram autovadītājam?

  Ar OCTA jeb transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu katrs autovadītājs var doties ceļā vienmēr mierīgu sirdi – polise segs jebkurus vainīgās puses nodarītos zaudējumus trešajai personai ceļu satiksmes negadījuma rezultātā. 

 • Žilbinoši balts smaids – labākā rota, ko sev uzdāvināt svētkos

  Tuvojas gada nogale, kad saiņojam dāvanas un lutinām savus tuvākos cilvēkus. Kāpēc gan arī pašiem sevi neiepriecināt ar kādu noderīgu dāvanu, kas liks iemirdzēties Ziemassvētku un Jaungada fotogrāfijās? Ja neesat apmierināti ar savu zobu toni, ko redzat spogulī, tad zobu balināšana ir lieliska dāvana, ko varat sev uzdāvināt šajā pirmssvētku laikā. 

 • Mākslīgā akmens izstrādājumi vannasistabā – iespējas un priekšrocības

  Vannasistabu jau sen vairs neuztveram tikai kā telpu, kur izvietots sanitārais mezgls, bet gan kā nozīmīgu daļu no kopējā interjera. Vannasistaba ir vieta ne tikai, kur veikt ikdienas higiēnas rituālus, bet arī telpa, kur atpūsties, relaksēties, izbaudīt mieru un lutinošas skaistuma procedūras. Vannasistabas plānošanai un interjera detaļu izvēlei veltām tikpat daudz rūpības un laika kā jebkurai citai telpai.

 • 5 rotaļlietas, kas palīdzēs attīstīties bērna intelektam

  Rotaļlietu izvēle veikalos ir ļoti plaša, tāpēc vecākiem var nemaz nebūt tik viegli izlemt, ko tad pirkt saviem bērniem, bet ko labāk atstāt plauktā. Labākā izvēle noteikti būs tādas rotaļlietas, kas palīdz bērnam attīstīties – veicina intelektu, radošo un stratēģisko domāšanu. Šīs prasmes viņam palīdzēs skolas mācību procesā un noderēs jebkurā dzīves situācijā.

 • Dāvanas sievietei, ko nopirkt internetā

  Šajā rakstā ir apkopotas lieliskas dāvanas, ko nopirkt internetā un ar ko pārsteigt sievieti svētkos.

 • Pasargā telpu no saules un karstuma ar aizsargžalūzijām

  Tā kā tuvojas pavasaris un vasarā, kad saule mūsu logos iespīdēs arvien biežāk un intensīvāk, ir īstais brīdis padomāt, kā telpās saglabāt patīkamu mikroklimatu un izvairīties no telpu uzkaršanas un saules staru spīdēšanas uz TV, datora vai citiem ekrāniem, traucējot darbu un atpūtu. Aizsargžalūzijas ir viens no veidiem, kā efektīvi to panākt jebkurai ēkai, kurai ir logi un citas stiklotas konstrukcijas. 

 • Ņem komfortu līdzi visur, kur dodies!

  Kad uzņemam viesus, dodamies ciemos, braucam ceļojumos, apmeklējam festivālus vai sauļojamies dārzā, itin visur ir patīkami sajust savu ierasto ērtības līmeni. Šajās situācijas lieti noder un glābj savs sarullējamais matracis. Tas nodrošina patīkamu guļamvietu vai atpūtas zonu visur, kur dodamies.

 • Drošības aspekti, kas jāievēro, ja izvēlas bērnu likt staigulī

  Bērnu staiguļi ir ierīces, kas raisījušas daudz diskusiju gan vecāku, gan veselības speciālistu vidū. Ir dzirdēti argumenti, kas nerunā par labu staiguļu izmantošanai sava bērna ikdienā. Tomēr tā vienmēr ir pašu vecāku izvēle un atbildība – izmantot vai nē šo ierīci. Un galu galā – bērnu staiguļi taču veikalos ir pieejami plašā izvēlē. Iespējams iegādāties staiguļus košās krāsās, ar skaņu un gaismu efektiem. Tāpēc ir tikai loģiski, ka par staiguļiem tiek runāt kā par realitāti vecāku un bērnu ikdienā. Līdz ar to arī atgādinām dažas būtiskas lietas par galvenajiem drošības aspektiem, izmantojot sava bērna ikdienā staiguli.

 • Daži likumi, kas jāievēro kontaktlēcu lietotājiem

  Mūsdienīgu, ērti lietojamu kontaktlēcu parādīšanās ir radījusi revolūciju redzes korekcijas jomā, ļaujot ikvienam izbaudīt to brīvību un ērtības, ko sniedz atvadīšanās no brillēm. Kontaktlēcām ir daudz priekšrocību, ko novērtē visa vecuma kontaktlēcu lietotāji. Sākot ar to, ka kontaktlēcas ļauj pilnībā izbaudīt jebkuras aktivitātes, atvieglo ceļošanu, un beidzot ar to, ka lēcas neizmaina nēsātāja vizuālo tēlu.