Visas ziņas

 • 5 Latvijas zoodārzi un mini zoo

   Ja tu, tavi bērni, radinieki vai draugi ir dzīvnieku mīļotāji, un ir vēlme pavadīt jauku dienu ārpus mājas, ciemos pie sevis aicina ne tikai dažādi Latvijas zoodārzi, bet arī lauku sētas un dzīvnieku patversmes. Tajās iespējams aplūkot ne tikai eksotiskus dzīvniekus, bet arī dažādus Latvijai raksturīgus savvaļas dzīvniekus un mājdzīvniekus. Un, protams, ņem vērā, ka dienu pavadīsi ārpus mājas! Tā kā saulīte vasarā ir īpaši aktīva, ieteicams līdzi paņemt arī pretiedeguma līdzekli, pietiekami daudz ūdens un cepuri vai lietussargu.

 • Upesleju sākumskola – skola Pierīgā, pirmsskola, sākumskola

  Skola Pierīgā, klusā, mierīgā un zaļā apkārtnē, ir patiesi lieliska vieta, kur bērnam attīstīties un saņemt dzīvē tik svarīgās zināšanas. Arvien biežāk novērots, ka iedzīvotāji, īpaši ģimenes ar maziem bērniem, izvēlas pamest skaļo un drūzmaino pilsētu, un viens no galvenajiem iemesliem tam ir vēlme uzaudzināt savas atvases maksimāli veselīgā, dabiskā un ekoloģiskā vidē. 

 • Stikla muzejs: Kāpēc vērts to apmeklēt?

  Vai zināji, ka Latvijā ir īpašs muzejs, kas veltīts stiklam un tā izgatavošanai? Šis muzejs atrodas Līvānos un var lepoties ar dažādiem krāšņiem eksponātiem visās varavīksnes krāsās; tie izgatavoti Līvānu stikla fabrikā un veido vienīgo šāda veida ekspozīciju visā Baltijā. 

 • Populārākie jumta konstrukcijas risinājumi mūsdienās

  Plānojot jebkuras ēkas celtniecību vai renovāciju, viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas jāpieņem, ir atbilstošas jumta konstrukcijas izvēle. Tā ietekmē ne tikai būves drošību un izskatu, bet arī kopējās izmaksas, nepieciešamo laiku sagatavošanai un montāžai, uzstādīšanas procesa sarežģītību un iztērētā materiāla apjomu. Mūsdienās iecienīti jumta konstrukcijas veidi ir koka kopnes, metāla kopnes un jumta spāres. Kādas ir to priekšrocības un trūkumi, lasiet turpinājumā.

 • Kurp Latvijā doties supot?

  Ja vēl neesi pazīstams ar terminu "supot", vispirms lieti noderēs tā skaidrojums: SUP jeb stand up paddle (burtiski – stāvairēšana) ir sporta veids, kur cilvēks pārvietojas pa ūdens virsmu, stāvot uz samērā plata, viegla un stabila sērfošanas dēļa un airējot ar vienu airi. Tie, kam supošana jau ir sirdij tuva – turklāt viena no iecienītākajām fiziskajām aktivitātēm siltā laikā –, noteikti zina, cik aizraujoša un vienlaikus meditatīva var būt šī nodarbe. Proti, tā ir iespēja izbaudīt sauli, siltumu, brīnišķīgus saulrietus – vai saullēktus – virs ūdens virsmas. Vienu vārdu sakot – vasaru.

 • Zemūdens medības – hobijs, kas stiprina ķermeni un nomierina prātu

  Ir cilvēki, kas neko nav dzirdējuši par zemūdens medībām un ir tādi, kam par zemūdens medībām radies nepilnīgs vai nepatiess viedoklis, taču pavisam maz ir cilvēku, kuri personīgi pazīst kādu zemūdens mednieku un zina, ko tieši viņi dara un ko nedara. 

 • SIA Daktera Kuzņecova klīnika "Acu Mikroķirurģijas Centrs" - lāzerkorekcija tālredzībai, lāzerkorekcija tuvredzībai, lāzerkorekcija astigmātismam

  Hipermetropija jeb tālredzība (kad nepieciešamas pozitīvas jeb pluss lēcas skaidrākai redzei tuvumā) ir problēma, ar kuru ik dienas pie acu ārsta vēršas liels pacientu skaits. Mūsdienu ārstniecības iespējas, tai skaitā pacientu vidū tik populārā lāzerkorekcija tālredzībai, ļauj efektīvi un droši koriģēt tālredzību atbilstoši pacienta vajadzībām.

 • SIA "Composite Latvija" – poliestera sveķi, gelkouti, iekārtas kompozītmateriālu izstrādājumu izgatavošanai

  Poliestera sveķi tiek iegūti naftas pārstrādes procesā un ir viens no plašāk izmantotajiem augstas veiktspējas kompozītmateriāliem. Pateicoties virknei unikālu īpašību, tiem atrasts pielietojums visdažādākajās nozarēs un pat sadzīvē, tomēr, lai iegūtu kvalitatīvu rezultātu un nenodarītu kaitējumu veselībai, ir jābūt atbilstošām zināšanām un iemaņām, kā arī ir stingri jāievēro nosacījumi darbā ar šo materiālu. 

 • 5 padomi, kā vasarā vislabāk izgulēties teltī

  Ikviens dabas cienītājs piekritīs, ka nekas nevar būt labāks par gulēšanu teltī siltā vasaras naktī. Taču, ja dienas laikā esi pārāk sakarsis, noguris vai neapmierināts no smagās telts nēsāšanas līdzi pārgājienā, šī maģiskā sajūta var ātri pazust. 

 • Optibet – sporta bārs ar "odziņu"

  Ikviens no mums ir dzirdējis par sporta bāriem – tās ir vietas, kas veltītas vienam vienīgajam karalim – sportam un ar to saistītām lietām. Sporta bārus pazīst gan pie mums, gan citviet pasaulē, un laika gaitā tie ir attīstījušies un arī nedaudz mainījušies, pielāgojoties apmeklētāju gaumei un vēlmēm. Šajā rakstā uzzināsim, kas ir Optibet sporta bārs un ko tajā varam izbaudīt.