Senlietu un motociklu kolekcija "Cīrulīši"

"Cīrulīšos" apskatāma 20. gs. sākumā būvēta, atjaunotā klēts, kurā ir izvietota interesanta un daudzveidīga darbarīku un sadzīves priekšmetu kolekcija, kā arī 19. gs. beigās celtā dzīvojamā ēka, kurā apskatāmas dažādas senas mēbeles un daudzi citi interjera priekšmeti. 

Divās atsevišķās garāžās var apskatīt kopumā ap 40 dažādus retro mopēdus un motociklus, kuri ražoti no 20. gs 40-tajiem līdz 90-tajiem gadiem. Atjaunota arī melnā pirtiņa. Kolekcijas apmeklētājiem ir iespēja arī izvizināties motociklos ar blakusvāģi (var izvēlēties braukt ar IŽU VAI JAWIŅU). Piedāvājumā ir arī tematiska ekskursija pa Tepenīcas valni, ar interesantu stāstījumu par septiņiem Tepenīcas kalniem un to nosaukumiem, ceļš vijās gar Vjadu pa upes stāvkrastu līdz pat Mitrakalnam.

Adrese: Tepenīca, Susāju pagasts, Viļakas novads, LV-4583
Tālrunis: +371 26446147
Mājaslapa: www.visitvilaka.lv
E-pasts: retro73@inbox.lv
GPS koordinātes: 57.2181362, 27.6086073

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)