Michelin riepas – bezkompromisa kvalitāte, drošība un ekonomija

Ja runa ir par auto riepām, tad Michelin zīmols ir labi zināms gandrīz ikvienam, jo tas ir populārs visā pasaulē kā viens no vadošajiem Premium segmenta riepu ražotājiem. Michelin riepas izceļas ar augstu nodiluma izturību, lielāku nobraukumu nekā citiem ražotājiem un arī augstām saķeres un komforta īpašībām. Šo riepu ražošanā tiek izmantoti progresīvākie tehnoloģiskie risinājumi.

Michelin zīmola vēsture sniedzas pat 19. gadsimtā
Michelin ir ne tikai viens no lielākajiem un populārākajiem riepu zīmoliem pasaulē, bet arī viens no vecākajiem. Tā darbības aizsākumu var meklēt vēl tālajā 19. gadsimta nogalē jeb precīzāk – 1889. gadā, kad uzņēmumu dibināja brāļi Andrē un Eduāns Mišlēni (André un Edouard Michelin). Bet 1898. gadā pirmo reizi parādījās šobrīd tik populārais zīmola talismans un logotips Bibendums jeb Michelin vīrs. To plakātā uzzīmēja kāds mākslinieks. Tas saglabājis uzņēmuma tēlā neatsveramu lomu visus šo daudzos gadus. 2000. gadā tas saņēma apbalvojumu kā labākais logotips. Šobrīd Michelin uzņēmumā nodarbināti vairāk nekā 110 000 cilvēku un tiek saražots vairāk nekā 171 miljons riepu katru gadu.

Michelin riepas izceļas ar īpašiem uzlabojumiem
Šis zīmols vienmēr ir bijis līderis un inovators, kas iet soli pa priekšu citiem, kurš rada jaunas tehnoloģijas, attīsta inovācijas un vienmēr domā, kā radīt uzlabojumu savai produkcijai, lai nodrošinātu autovadītājiem visā pasaulē bezkompromisa drošību un kvalitāti. Michelin riepu ražošanā tiek izmantoti progresīvi tehnoloģiskie risinājumi, kas ļauj garantēt riepu augsto veiktspēju. Bet, strādājot pie jauniem modeļiem, ražotājs vienmēr domā, ko tajos uzlabot un ar ko papildināt, lai riepu īpašības būtu vēl tuvāk ideālam. Tāpat Michelin arī izceļas ar drosmīgiem risinājumiem, kurus citi ražotāju vēl nav izmēģinājuši. Viens no šādiem piemēriem ir Michelin CrossClimate – pirmās vasaras riepas, kas piemērotas braukšanai arī ziemā. Protams, šis zīmols arī saņēmis neskaitāmas balvas un atzinības gan no neatkarīgām institūcijām, gan pircējiem.

Plašs riepu piedāvājums visiem transportlīdzekļiem
Michelin ražo riepas ne tikai vieglajām un apvidus automašīnām, bet arī mikroautobusiem, kravas un sacīkšu automašīnām. Pieejamas gan vasaras un ziemas, gan vissezonas riepas katra autovadītāja braukšanas apstākļiem un paradumiem. Šīs riepas nodrošina:

  • maksimālu mobilitāti un drošību vairākas sezonas;
  • augstu veiktspēju pat skarbākajos apstākļos;
  • vairāk nobraukto kilometru nekā citu zīmolu riepām;
  • augstu degvielas patēriņa efektivitāti;
  • daudz augstāku sniegumu vissezonas riepām;
  • īsāku bremzēšanas ceļu nekā citām riepām;
  • teicamu saķeri pat tad, kad protektors sasniedzis minimumu.

Michelin riepas plašā izvēlē “Riepu Garāžā”
“Riepu Garāžas” interneta veikalā un servisos visā Rīgā Michelin riepas pieejamas plašā izvēlē un par konkurētspējīgām cenām. Sortimentā ir daudzi simti Michelin riepu dažādos izmēros vasaras un ziemas sezonai. Par izdevīgu cenu varat iegādāties tādus populārus Michelin riepu modeļus kā Primacy, Energy Saver, X-ICE, Pilot Sport, Latitude un citus. “Riepu Garāža” piedāvā ne tikai jaunas, bet arī lietotas Michelin un citu uzticamu zīmolu riepas teicamā stāvoklī. Apskatiet plašo piedāvājumu un atrodiet saviem apstākļiem un paradumiem piemērotākās riepas, kas garantēs izturību, drošību un komfortablu braukšanu.


Ērti izvēlēties un pasūtīt Michelin riepas savam auto varat interneta veikalā riepugaraza.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu