Banner 980x90

Dabas parks "Balkanu kalni"

Dabas parks plešas aptuveni 20 ha platībā. Dabas parks "Balkanu kalni" ir ainaviski skaista vieta ar izteiktu reljefu. Trīs ekskursiju dabas takas atklāj koka skulptūras, interesantākos dabas objektus, atšķirīgos mežu tipus, augstus paugurus un stāvas nogāzes, zvēru alas un skudru pūžņus. 

Visas trīs takas aizved pie dziļas ielejas, kur, kā vēsta leģenda, ir nogrimusi baznīca. Noguruši ceļotāji var atpūsties piknika vietās, sakurinot ugunskuru, uzceļot telti, bet rītu sagaidīt ar putnu čalām un izpeldēšanos dīķīti. Parka apmeklētājiem vasarā pieejama velosipēdu noma un tenisa laukums, darbojas inventāra noma. Dabas parks ir arī ideāla vieta brīvdabas pasākumu rīkošanai - ir arī estrāde. Ziemā dabas parks "Balkanu kalni" aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvā ragaviņu kalniņu un distanču slēpošanas trasi, viens aplis stiepjas piecu kilometru garumā pa līdzenumu, pauguriem un lejām. Diennakts tumšajā laikā pieejama 1,5 kilometru gara, apgaismota trases daļa. Darbojas slēpošanas inventāra, pūšļu noma.

Adrese: "Logini", Šķilbēnu pagasts, Viļakas novads, LV-4587
Tālrunis: +371 2932664, +371 64521243
Mājaslapa: www.visitvilaka.lv
Epasts: vijakulsa@inbox.lv
GPS koordinātes: 57.0691068, 27.5820349

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)