Banner 980x90

Vairāk komforta un mazāk saules ar RULLO žalūzijām

Spoži saules stari ne vienmēr ir patīkamai, jo īpaši tad, ja tie spīd iekšā mājoklī, traucējot komfortam un būtiski paaugstinot temperatūru iekštelpās. Lai gan ierastāks risinājums šai problēmai ir iekštelpu žalūzijas, pasargāt māju no saules var, arī izvēloties arvien lielāku popularitāti gūstošu alternatīvu – ārējās RULLO žalūzijas, kas tiek stiprinātas pie ēku fasādēm.

Kāpēc izvēlēties RULLO žalūzijas?

RULLO žalūzijas ir lielisks veids, kā iekštelpās saglabāt vienmērīgu temperatūru. Īpaši aktuāli tas ir vasaras sezonā, kad spožie saules stari spēj sakarsēt mājokļa telpas līdz temperatūrai, kurā ir grūti uzturēties un kas būtiski apgrūtina ikdienas komfortu. Ārējās RULLO žalūzijas atšķirībā no ierastajām iekštelpu žalūzijām spēj pat par 60% efektīvāk pasargāt telpas no uzkaršanas. Turklāt tās savu no saules stariem radīto siltumu atstāj mājokļa ārpusē, tādējādi neradot sildītāja efektu, kāds rodas, iekšējām žalūzijām sakarstot caur stiklu. Līdz ar to telpa nesakarst no žalūzijām, nepaaugstinot tajā gaisa temperatūru.

Atšķirīgā dizaina priekšrocības

Atšķirīgs un veiksmīgs dizaina risinājums fasādēm, savienojumā ar funkcionalitāti, kas sniedz dažādus ieguvumus – to piedāvā ārējās RULLO žalūzijas. Plašā audumu un krāsu izvēle ļauj piemeklēt ēkas fasādei estētiski atbilstošāko žalūziju, kas veiksmīgi papildina mājas arhitektūru, sniedzot tai mūsdienīgu tēlu. Žalūziju audums ir īpaši apstrādāts, tāpēc tas ne tikai aiztur saules starus, bet arī neizbalo saulē un ir ilgnoturīgs, kā arī funkcionāls risinājums iekštelpu aizsardzībai no saules. 

Ne tikai glābiņš no saules

RULLO žalūzijas var kalpot ne tikai kā risinājums, lai novērstu iekštelpu uzkaršanu, bet tās var izmanot arī citiem mērķiem. Žalūzijas var kalpot arī kā aizsegs diennakts tumšajā laikā. Turklāt, izmantojot Gudrās mājas vadību, iespējams žalūzijas uzstādīt tā, lai tās diennakts tumšajā laikā automātiski aizvērtos. Tas nozīmē, ka jūs esat ne tikai pasargāti no saules, bet arī garāmgājēju acīm. Taču, kurš gan ir teicis, ka RULLO žalūzijas var izmanot tikai iekštelpu aizsardzībai – tās var kalpot arī kā nolaižamas sienas gan lapenēs, gan terasēs. Ja jūsu īpašumā ir arī šie dārza vai ēku papildinājumi, izvēloties RULLO žalūzijas arī lapenēm vai terasēm, var radīt lielisku mājas teritorijas koptēlu.

Veselīgāk un izdevīgāk nekā kondicionētājs

Vasaras sezonā, kad gaisa temperatūras stabiņš nereti uzkāpj ļoti augstu, nākas meklēt risinājumus, kā uzturēšanos iekštelpās padarīt pēc iespējas patīkamāku. Un bieži šis risinājums ir gaisa kondicionētājs. Lai arī šķitīs, ka tas ir veiksmīgs veids, kā samazināt gaisa temperatūru iekštelpās, gaisa kondicionētājs var ietekmēt veselību, veicinot saaukstēšanos. Īpaši būtiski tas var būt ģimenēm ar mazuļiem. Tāpēc rūpēs par savu veselību ir ieteicams izvēlēties veselību neietekmējošus risinājumus. RULLO žalūzijas ir veids, kā aizturēt sauli un saglabāt vienmērīgu temperatūru visā telpā. Tas ne tikai nekaitēs veselībai, bet arī samazinās telpu kondicionēšanas izmaksas.

Kur iegādāties RULLO žalūzijas?

Mūsdienīgas un augstas kvalitātes žalūzijas ir iespējams iegādāties pie pašmāju ražotāja “RIPO International”. Uzņēmums ar jau vairāk nekā 30 gadu pieredzi piedāvā saviem klientiem pašu ražotas un no uzticamiem piegādātājiem iegādātas preces mājas un teritorijas labiekārtošanai. Piedāvājumā atradīsiet arī RULLO žalūzijas, lai saule nebūtu šķērslis jūsu ikdienas komfortam.

Vairāk par ārējām žalūzijām un to cenām uzzināsiet mājaslapā ripointernational.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu